Morris
Veskebutikk med kofferter, accessories og alt du trenger til reisen
Hos Morris på Trondheim Torg finner du både siste veskemote og klassiske vesker og tilbehør. Vi har et godt utvalg vesker, lommebøker og bager i alle størrelser og former. Når sommeren nærmer seg slutten får vi inn flotte og praktiske sekker til første skoledag, og når det begynner å bli kaldt i lufta kan du velge blant deilige skinnhansker som holder fingrene varme. Hos oss finner du varer fra blant annet Adax, Björn Borg, Puccini og Duffy. Vi har kofferter og håndbagasjer fra kjente merkevarer som Delsey og North Pioneer. I tillegg kan vi hjelpe deg med alt du trenger til reisen, som bagasjestropp, bagasjevekt, reisepute, bagasjelapper og mye mer.




Relatert
Inspirasjon
Det er mye som skjer i Trondheim i sommer! Hos oss finner du alt du trenger til festivaler, konserter,
Tilbud
Som student så får du enda flere rabatter med studentrabatt på Trondheim Torg.
Inspirasjon
Kundeklubb
Vi tar ekstra godt vare på våre kundeklubbmedlemmer, meld deg inn og få eksklusive tilbud og invitasjoner.
Gavekort
Den perfekt gaven! Kjøp vårt elektroniske gavekort i vår gavekortautomat. Gavekortet kan benyttes i alle senterets butikker!
Klikk & Hent
Bestill på nett og stikk innom og hent varene på Trondheim Torg når butikken har gjort dem klar til deg. Raskt, enkelt og greit!